"Вивчай і розрізняй:інфо-медійна грамотність"_ЗВО

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (за результатами конкурсного відбору) виборов право взяти участь у ґрантовому проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою з міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Посольства Великої Британії, Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Академії української преси.
Мотиваційні листи, написані науковою командою макаренківців, увійшов у 10-ку кращих ЗВО – на базі яких буде здійснюватися реалізація проєкту «Вивчай і розрізняй» протягом двох років. Такий результат дав змогу зорганізувати проєктну групу викладачів за напрямами «українська мова і література», «історія» та «мистецтво» (усього 20 осіб), які і були запрошені до Києва на грандіозний освітній симпозіум «Роль освіти в епоху дезінформації та технологічного прогресу», де високе представництво гостей і донорів, зіркові спікери, 400 освітян із усієї України, більш ніж 80 навчальних закладів середньої і вищої освіти та інститутів підвищення кваліфікації у співдії освоювали потужне навчання з медійної грамотності - дводенні базові тренінги для розвитку навичок критичного мислення!
Траєкторію успішного шляху до інфо-медійної грамотності майбутніх учителів України... Окреслено! Спасибі керівникам та організаторам IREX та АУП – Мехрі Дракман, Любові Квасюк, Олені Тараненко, Валерію Іванову, Тетяні Івановій, Юлії Гузі та Юлії Кулик, тренерам та усім, хто доклав максимум зусиль для успішного проведення фестивалю медіаграмотності для освітян ! Далі буде...
Більше інформації про реалізацію проєкту читайте  у мережі-Facebook.

Комментариев нет:

Отправка комментария